OBJAV S ELLOU SVET

Túžiš po skúsenostiach? Zbieraš zážitky? Máš rád ľudí? Leto? Zábavu? Práca animátora je Tvoja cesta k cenným skúsenostiam a nezabudnuteľným zážitkom s novými priateľmi v kvalitných prímorských hotelových komplexoch.

Pracovné pozície v 7mich krajinách sveta

Vďaka našim zahraničným partnerom ELLA zaisťuje prácu animátora v Španielsku, Grécku, Taliansku či na Cypre.

S nami máš väčšiu šancu uspieť

Takmer 80 % kandidátov na prácu animátora, ktorí sa zúčastnili prípravy na kasting, boli vybraní zahraničnými partnermi do destinácií. Ella má portfólio spokojných animátorov, z ktorého sa mnohí k animátorskej práci každoročne vracajú.

Dlhoročné skúsenosti v animátorskej brandži

Ella animation tvorí tím ľudí skúsených s prácou v cestovnom ruchu, s bohatými osobnými skúsenosťami s animátora či delegáta, ako aj na manažérskych postoch, vďaka čomu vieme našim kandidátom a animátorom poskytnúť maximálnu podporu a to od chvíle kedy sa začnú zaujímať o túto prácu až do momentu, kedy sa vracajú po uspešnej sezóne domov.

Spoľahliví a rokmi overení zahraniční partneri

Počas dlhoročného pôsobenia v cestovnom ruchu si tím Ella animation získal dôveru viacerých renomovaných zahraničných partnerov, ktorí každoročne individuálne prichádzajú na Slovensko na nami organizované kastingy. Veľkou výhodou pre animátorov je mať istotu atraktívnej práce na leto už na začiatku roka, kedy sa kastingy spravidla organizujú.

Platíš až po získaní práce

Za služby Ella animation platia len kanditáti, ktorí boli partnerom vybraní na prácu animátora a podpísali s ním pracovnú zmluvu. Tento poplatok je jednorázový a znižuje sa pri opätovnom využívaní služieb Ella animation po ďalšie roky.

 

Informácie o poplatkoch nájdete vo F.A.Q., alebo v CENNÍKU.

CHCEŠ UŽ TOTO LETO PRACOVAŤ PRI MORI?

VYPLŇ DOTAZNÍK A MY SA TI OZVEME.