ELLA ŠKOLENIE

Školenie “Animátor voľného času” je kombináciou osvojovania si teoretických vedomostí a praktických zručností, ktoré by si ako animátor voľného času mal ovládať. Naše školenie animátorov je prípravou nie len na prácu animátora, ale aj na kastingy so zahraničnými partnermi.

 

Čo školenie animátorov obnáša?

 

 • podrobné informácie o animáciách v cestovnom ruchu
 • aktívne zostavenie denného a večerného animačného programu
 • prezentáciu večerného programu hosťom
 • výuku klubových tancov
 • základy športových aktivít a miniklubových aktivít
 • prácu s mikrofónom
 • a mnoho ďalších drobností zo sveta animácií

 

Poplatok za školenie zahŕňa:

 

 • 2 noci s plnou penziou v 3* hotel
 • zabezpečený pitný režim počas celého trvania školenia
 • animačné tričko
 • manual animator pre každého
 • a torch zábavy navrch :)

 

Prečo ísť na školenie ešte pred kastingom:

Kastingy s našim zahraničným partnerom pozostáva z niekoľkých častí. Animačný tanec, práca s mikrofónom, základné animačné pohybové aktivity a samozrejme niečo málo z animačnej teórie – to všetko Ťa na školení naučíme. Na kasting tak pôjdeš dokonale pripravený a Tvoje šance na úspech sa nepochybne zvýšia.

 

Prečo práve školenie ELLA animation?

Počas surfovania na webe si určite zistil, že ELLA animation nie je jediná, čo organizuje školenie animátorov. Dokonca si mohol nájsť školenie za (na prvý pohľad) nižšiu cenu. Prečo je naše školenie o niečo drahšie a v čom spočívajú jeho prednosti?

 

1.ELLA animation ponúka „školenie naostro” – priamo s hotelovými hosťami!
Naše školenie netrvá ani 10 ani 20 hodín, počas nášho školenie si animátorom do slova a do písmena stále. Ako je to možné? Školenia organizujeme v našom partnerskom hoteli, v ktorom sú počas jeho trvania prítomní hoteloví hostia. Pre teba to znamená, že už počas školenia prichádzaš do kontaktu s hosťami hotelového zariadenia, tak ako tomu bude i počas tvojho leta. Pre hostí pripravujeme až 2 večerné programy, na jar a v lete čiastočne i denný animačný program, stravujeme sa s nimi a absolvujeme s nimi večernú hotelovú diskotéku. To všetko počas celého dňa vykonáva i ozajstný animátor v destinácii.

 

2.ELLA animation ponúka najobsiahlejšie školenie animátorov!
Sme si vedomí toho, že za jeden víkend sa nedá sa naučiť „animovať”. Naši školitelia Daniel a Viktor sa ti budú všetkými silami snažiť čo najviac priblížiť prácu animátora, a to nie iba po teoretickej ale i praktickej stránke. Dostaneš nevyhnutný teoretický základ, naučíš sa tancovať animačné klubové tance, zostavíš denný a večerný animačný program pre dospelých, získaš základy detskej animácie, naučíš sa pracovať s mikrofónom a zistíš, ako uspieť na kastingu so zahraničným zamestnávateľom! Ale hlavne zažiješ kopec zábavy!

 

3.Certifikát je samozrejmosťou!
Po absolvovaní nášho školenia, automaticky získavaš certifikát o jeho absolvovaní. Ten ti môže pomôcť aj pri hľadaní inej práce. Školenie však (zatiaľ) nie je akreditované, tak ako nie sú akreditované ani ostatné školenia animátorov, ktoré nájdeš na webe.

 

4.Po školení s tebou počítame!
Vďaka školeniu ELLA animation sa nielen veľa naučíš, ale za čas a finančné prostriedky, ktoré si do školenia investoval, získaš od nás aj službu v podobe pracovných ponúk bez časového obmedzenia. Po absolvovaní nášho školenia budeš zaradený do databázy vyškolených ľudí, a to až dovtedy, kým nás sám nepožiadaš o to, aby si z nej bol vyškrtnutý. To v praxi znamená, že ti prácu budeme ponúkať nielen v nasledujúcich mesiacoch, ale aj nasledujúcich rokoch. Portfólio nami ponúkaných miest sa rozširuje takmer neustále.

 

5.Platíš hlavne za ubytovanie.
Výslednú cenu školenia – 90€, tvoria predovšetkým náklady na ubytovania v hoteli. Počas školenia budeš po dobu 2 nocí/3 dní ubytovaný v 3-hviezdičkovom hoteli. K dispozícii máš stravovanie formou plnej penzie a pitný režim počas celého trvania školenia. Takisto dostaneš animačné tričko, manuál animátora ale predovšetkým prvotriednu službu v podobe kvalitného školenia animátorov. Zdá sa ti to stále veľa?

 • CENA ZA ŠKOLENIE ČINÍ

  90 €

CHCEŠ UŽ TOTO LETO PRACOVAŤ PRI MORI?

VYPLŇ DOTAZNÍK A MY SA TI OZVEME.